Prosinec 2007

Lily - 3 díl - Na posteli seděla postava

31. prosince 2007 v 14:52 | Nelička |  Lily
Vyběhla jsem ven. Ariel a ten cizí pes byli v sobě. Běžela jsem k nim když karol vykřikla: "Lily pozor! Kámen!" Ale bylo pozdě. Zakopla jsem a padla Ariel přímo do cesty. Ucítila jsem strašnou bolest ve stehně než jsem ztratila vědomí.
Probudila jsem se v noci. rozhlédla jsem se kolem ležela jsem v nějakém pokoji. Zřejmě v nemocnici. Bolest ve stehně už byla slabší. Zavřela jsem oči a usnula.

Lily - 2 díl - Dobrý den!

30. prosince 2007 v 11:10 | Nelička |  Lily
Uslišela jsem zvonění za dveřmi. Šla jsem otevřít. Za dveřmi stála červenovlasá žena a na chodníku dva muži. Byli tak ve stejném věku jako já. "Dobrý den!" řekla jsem. "Dobrý den." odpověděla ta žena. Muži jen mlčky kývli na pozdrav. "Vy jste Tangová že?" mluvila žena dál. "No.. to jsem." odpvěděla jsem s nechápavým výrazem. "Já jsem Hillová a to jsou bratři Taylorovy. Také pracujeme v Mazlíčkovských novinách." vysvětlila žena. "Aha. Tak pojďte dál. Pozvala jsem je dovnitř. Jeden z bratrů Taylorových se zeptal kde je koupelna a drruhý jestli může pustit televizi že je tam pořad o kterém má psát do novin.
Jednomu z bratrů jsem ukázala kdeje koupelna...

The sims 2 - roční období informace

29. prosince 2007 v 20:22 | Nelička |  The sims 2 roční období
Vyražte ven za celoroční zábavou! Připravte své simíky na měnící se podmínky, neboť jejich vztahy a nálady nyní budou záviset i na ročních dobách.

Lily - 1 díl - úvod

29. prosince 2007 v 18:35 | Nelička |  Lily
Jmenuji se Kestra Tangová, ale nikdo mi neřekne jinak nežli Lily. Proč? To je dost smutný příběh. Jedna holka na základce se utopila předtím než sem tam začala chodit. Jela s kamarády na tábor a spadla ze skály do vody. Když ji vylovili byla už mrtvá. To se stalo v červnu.Pak jsem tam po prázdninách přišla já protože jsme jsme se přestěhovali s Podivína do Veronova. Všichni se mě ptali jestli nejsem sestra Lily Káktové a když jsem řekla že ne dali mi přezdívku Lily. Byla jsem jí podobná i povahou. Když jsme se v devítce loučila dala mi má nejlepší kamarádka Sendy štěně Ariel. To je ta fenka co je na fotce se mnou. Na střední jsem poznala Kerstin. Byla to sestřenice Lily. Moc plakala kdykoliv mě viděla tak jsem si nechala ostříhat vlasy. Přestala brečet a skamarádili sme se. Měla moc ráda Ariel. Po vystudování střední mi rodiče koupili dům ( říkali že je to dárek k osumnáctinám) s úplně novým vybavením.