Šum vodopádů - úvod

21. července 2009 v 20:07 | Nelička |  Šum vodopádů
Tak se tu hlásím s nový komiksíkem v sims 3. Typuju to +- na 10 dílů, ale kdo ví co bude. Je to příběh o dívce, která zažila takovou tragédii, že už ani nepoznala realitu od představ.

Pozn: Dům je ze simsky 3
Pozn 2 díky menší blbosti mé sestry pro jistotu: Věta Byla jsem tu s mámou asi před dvěma měsíci. Je myšlena jak že v ten den to byli asi dva měsíce ne v těch osmnácti. Takové věci se v komiksíku možná čas od času vyskytnou.

Z třetího pohledu:
13ti-letá dívka jménem Renata přišla o matku při nehodě. Sama Renata byla neplánované dítě z doby, kdy její matka byla feťačkou a vydělávala si no zkrátka jako prostitutka. Dítě vyrostlo ve velmi zvláštní holku žijící ve světě pohádek.

Z pohledu Renaty
Ahojky jmenuji se Renata a je mi 18-let. Když mi bylo 13 let zemřela mi máma a musela jsem se přestěhovat ke své tetě kterou nesnáším.
Tohle je moje teta Žaneta. Nesnáším ji. A ona nesnáší mě. Ale přese jenom, má v sobě kousek cti a respektuje matčino poslední přání, které řekla v bílé nemocnici na lůžku mě a jí. Nechtěla abych skončila v děcáku.
"Tak už jseš tady ty blbej spratku!?" ozvalo se sotva jsem vešla do domu.
"Já nejsem žádnej spratek!" zakřičela jsem.
"Ale seš a nebýt tý tví zkur*vený matky zkončilas v děcáku kam taky patříš!" zaječela znova.
"Moje matka neni zkur*vená!" zařvala jsem vzteky.
"Moc dobře víš, že jen díky tomu, že tvoje máma dělala kur*vu žiješ. Ta tvoje pěkná matinka by si zasloužila smažit se v pekle." řekla teta odměřeným, chladným hlasem.
"To není pravda moje máma skončila v nebi a ty jsi jen zlá a podlá mrcha!" křičela jsem a utekla pryč.
Běžela jsem pryč od bolesti, od smutku, od ztráty, ale nemohla jsem tomu utéct. Už navždycky mě to bude pronásledovat.
Doběha jsem až na kraj města do hor k vodopádu. Byla jsem tu s mámou asi před dvěma měsíci. Ještě než se stala ta nehoda. Chodívali jsme sem čas od času.
Doběhla jsem na malý výčnělek. Blíž už se k vodopádu dostat nejde, leda že byste šplhali po skalách. Dívala jsem se do vody a na chvíli na všechno zapomněla. Vždycky jsem tyhle vodopády milovala. Uklidnila jsem se. Měla byc jít domů.
Otočila jsem se a šíleně se lekla.
Ona tam stála. Ale to přece není možné!

1) Kdo tam stál?
2) Budete tento komiks číst?


    
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama