Červen 2010

Jak na menu?

13. června 2010 v 13:26 | Nelička |  jiné návody
Jistá návštěvnice, mě požádala o návod na menu, jaké mám já. Vzhledem k tomu, že jsem to nedokázala vecpat do jednoho komentáře, píšu článek pro všechny.
Pozn: Nejspíš to jde dělat i v jiných programech, ale já používám PhotoFiltre, který je zdarma ke stažení na netu.
56546465
1. Zapněte program PhotoFiltre.


Nový komiks

12. června 2010 v 20:59 | Nelička |  Novinky
click to zoom

Já už se nikdy nezměním, ale jo, chci to zas zkusit, i když jsem nikdy žádný nedopsala z nejrůznějších důvodů. Tentokrát se mi to snad povede a poprvé v životě nějaký komiks dopíšu. I když ono těžko říct. Když ho dopíšu, znamená to, že mě bavil a já s ním musím seknout.
Takže jak už jsem řekla, nový komiks psát budu, ale až za pár dní. Nevím kdy přesně, Možná ve středu, možná až příští víkend. Jak mi to vyjde.

Prostě jo

12. června 2010 v 9:42 | Nelička |  Novinky

http://thumbnail047.mylivepage.com/chunk47/2234102/2128/small_Smajl%C3%ADk%20115.gif.jpg

Nevím co to do mě vjelo, ale včera jsem až do noci pročítala spousty starých the sims blogů, nejstarších komiksů a najednou mi došlo, co jsem tehdy udělala za chybu, co bylo to, co mi simsku tak strašně zprotivilo, že jsem jí už v životě nechtěla vidět, hodit všechnu práci do koše, došlo mi, co že se to vlastně stalo. Začala jsem hrát The sims 3. Na tu hru jsem se moc těšila a o to víc jsem byla zklamaná. Nechala jsem se ztrhnout proudem a používala jako ostatní hlavně trojku, protože jsem byla blbá a nedošlo mi, že existuje i jin cesta, ta která mě bude bavit, kterou budu dělat ráda. Prostě dělat to tak, jak chci já a ne ostatní. Protože blogy píšeme my, jejich autoři, z vlastní vůle a měly by nás tím pádem bavit.
Neberu lidešm, kteří mají rádi the sims 3 jejich zájem, nepopírám, že v některých věcech je lepší, ale i když the sims 3 mám, chci zůstat u té staré hry, u té kterou jsem si tak oblíbila a které má (můj názor) mnohem hezčí grafiku.
Kdo mou úvahu nepochopil: Vracím se.